انتخاب دو نماینده برای عضویت درشورای عالی مقابله با جرائم پولشویی

به گزارش وبلاگ شارژر، دو نفر از نمایندگان مجلس برای عضویت در شورای عالی مقابله و پیشگیری از جرائم پولشویی و تامین اقتصادی تروریسم انتخاب و معرفی می شوند.

انتخاب دو نماینده برای عضویت درشورای عالی مقابله با جرائم پولشویی

به گزارش خبرگزاری وبلاگ شارژر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دستور کار هفته آینده کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اعلام شد. آنالیز طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول (اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار روز یکشنبه (27 مهرماه) هفته آینده کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار گرفته است.

جلسه هیأت رئیسه، مشخص اولویت ها در دوره یازدهم، انتخاب اعضای کارگروه ها، انتخاب دو نفر از اعضا و معرفی آنها به مجلس برای عضویت در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون و معرفی آنها به مجلس برای عضویت در کارگروه (کمیته) مشخص مصادیق محتوای جرایم رایانه ای و انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون و معرفی آنها به مجلس برای عضویت در شورای راهبری دادرسی الکترونیکی، آنالیز لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه، لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل در دستور کار صبح سه شنبه کمیسیون قرار گرفته است.

همچنین براساس این گزارش خانه ملت، اعضای کمیسیون همچنین سه شنبه عصر به آنالیز طرح الحاق دو ماده به کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی (تعزیرات و مجازات های بازدارنده) (اعاده شده از شورای نگهبان)، لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع استادیوم ها و سایر تأسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان (اعاده شده از شورای نگهبان) و انتخاب دو نفر از نمایندگان متقاضی و معرفی آنها به مجلس برای عضویت در شورای عالی مقابله و پیشگیری از جرائم پولشویی و تأمین اقتصادی تروریسم خواهند پرداخت.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "انتخاب دو نماینده برای عضویت درشورای عالی مقابله با جرائم پولشویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب دو نماینده برای عضویت درشورای عالی مقابله با جرائم پولشویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید