اخبار اقتصادی

خبرنگاران آواربرداری مناطق زلزله زده سی سخت تا سرانجام فروردین باید انجام گردد

یاسوج- خبرنگاران- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آواربرداری بیش از70 درصد مناطق شهر زلزله زده سی سخت گفت: کار آواربرداری تا خاتمه فروردین ماه باید به اتمام برسد.

14 اردیبهشت 1400

دریافت وام سهام عدالت بدون ضامن خبرنگاران

رئیس جمهور گفت، به ازای هر برگ سهام عدالت یک میلیون تومانی 14 میلیون اعتبار و برای هر برگ سهام عدالت 500 هزار تومانی 7 میلیون تومان اعتبار در قالب کارت های اعتباری سهام عدالت لحاظ می گردد.

11 اردیبهشت 1400

تورم و گرانی دغدغه رکود ساخت و ساز را در خراسان شمالی افزایش داده است

خبرنگاران/خراسان شمالی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی تاکیدکرد: تورم و گرانی دغدغه رکود ساخت و ساز را در خراسان شمالی افزایش داده است.

10 اردیبهشت 1400

اجرای کامل برجام یعنی انجام کامل تعهدات طرف های متعاهد ایران

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: مجلس فقط پس از راستی آزمایی واقعی و اطمینان از لغو تحریم ها اجازه بازگشت دولت به تعهدات برجامی را خواهد داد.

5 اردیبهشت 1400

تشدید بحران کرونایی در دولت اسلواکی، نخست وزیر برای کناره گیری اعلام آمادگی کرد

در پی بالا دریافت مناقشات در دولت ائتلافی اسلواکی بر سر مدیریت بحران کرونا نخست وزیر این کشور برای استعفا اعلام آمادگی کرد.

27 فروردین 1400

تخت روانچی: پیامد های تحریم همچون تروریسم و جنایت جنگی است خبرنگاران

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تحریم ها را غیر انسانی، غیراخلاقی و غیرقانونی دانست و گفت: پیامد های گسترده، ویرانگر و درازمدت آن هم به اندازه تروریسم، وحشیانه و هم به اندازه جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت، جنایتکارانه است.

24 فروردین 1400

پس انداز در سال جدید؛ این کار ها را از قلم نیاندازید

گاهی وقت ها به هر دلیلی ممکن است پولی دستمان بیاید که انتظارش را نداریم مثل هدیه دریافت یا هرچیزی شبیه به آن. این پول ها را بی محابا خرج نکنید و سعی کنید آن ها را پس انداز کنید.

23 فروردین 1400

آنالیز چگونگی اجرای سند ارتقای شرایط زنان و خانواده استان یزد

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در نشست آنلاین شورای برنامه ریزی استان یزد: سند ارتقاء شرایط زنان و خانواده اهمیت فراوانی دارد و با تصویب آن در 31 استان کشور گام مهمی برای برنامه های نتیجه محور برداشته شد.

21 فروردین 1400

پیروزی نزدیک است ، بعید می دانم مردم کوشش های ما را کافی بدانند

به گزارش خبرنگاران، حسن روحانی، رئیس جمهوری امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به اینکه امروز اگر متحد و یکصدا و در کنار هم باشیم می توانیم پیروزی را بزودی لمس کنیم، گفت: طراحان شکست ایران و نظام، امروز به شکست خودشان صراحتا اعتراف می نمایند و...

21 فروردین 1400

اندوه و تاثر بایدن نسبت به از دست رفتن جان 500 هزار آمریکایی بر اثر کرونا

رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه نسبت به از دست رفتن جان بیش از 500 هزار آمریکایی بر اثر کرونا، ابراز تأسف کرد و خواهان اتحاد در نبرد با همه گیری شد.

17 فروردین 1400

خط و نشان کشیدن مجدد آمریکا برای پروژه گازی نورد استریم 2

وزیر امور خارجه آمریکا در آستانه تکمیل پروژه گازی نورد استریم 2 بار دیگر شرکت هایی که در این پروژه همکاری می نمایند را تهدید به تحریم کرد.

7 فروردین 1400

وداع علی کریمی؛ انتخابات فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده شد

مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال از صبح امروز در محل سالن اجلاس سران آغاز شد و طی اولین رای گیری در این جلسه، ریاست جدید فدراسیون فوتبال انتخاب نشد.

3 فروردین 1400

اما و اگرهای احیای اقتصاد گردشگری در نوروز 1400

ایسنا/ این خبر پیرامون اما و اگرهای احیای اقتصاد گردشگری در نوروز 1400 برای شما نگارش شده است.

28 اسفند 1399

خبرنگاران ریانووستی: بورل برای برگزاری نشست برجام اعلام آمادگی کرد

مسکو - خبرنگاران - خبرگزاری ریانووستی اعلام نمود که جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای دعوت از شرکت کنندگان در برجام و آمریکا برای حضور در نشستی غیررسمی آماده است.

24 اسفند 1399

فرهاد قائمیان بازیگر کوچه ژاپنی شد

فرهاد قائمیان، رضا یزدانی، شیدا یوسفی و پیغام احمدی نیا در فیلم سینمایی کوچه ژاپنی ها به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی به ایفای نقش می پردازند.

22 اسفند 1399

تجمیع و یکپارچه سازی اراضی دراولویت باشد، تحقق تجمیع اراضی با سیاستهای تشویقی

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: مدیریت امور اراضی باید در راستای افزایش عملکرد در واحد سطح و کاهش هزینه های فراوری به یکپارچه سازی اراضی کشاورزی بپردازد.

19 اسفند 1399

3.5 سال زندان برای مخالف سرشناس پوتین، ادامه اعتراضات به بازداشت ناوالنی

ناوالنی در مورد اتهامات مطرح شده در دادگاه گفت که در تا پایان سال گذشته و به دلیل مسمومیت و فرایند درمانی اش در آلمان قادر به ارائه گزارش شرایط خود به سرویس زندان های روسیه نبوده است.

17 اسفند 1399

تعبیر خواب سگ - معنی دیدن سگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب سگ در تعابیر اسلامی دشمن است. با تعبیر دیدن سگ در خواب، تعبیر خواب سگ سیاه، تعبیر خواب حمله سگ، تعبیر خواب سگ بیمار و ... همراه ما باشید.

16 اسفند 1399

دردسر عجیب گل محمدی برای پرسپولیس

سال گذشته یحیی گل محمدی با توافق مدیران دو باشگاه پرسپولیس و شهرخودرو با صدور رضایت نامه ای که گفته می شد مبلغ بالایی است، برای دومین دوره سرمربی سرخ پوشان شد.

6 اسفند 1399

زمان ازسرگیری صادرات قانونی دام زنده فرا رسیده است

عضو هیات رئیسه اتاق ایران با اشاره به شرایط تولید دام و بازار گوشت داخلی، گفت: به نظر می رسد وقت آن رسیده که صادرات دام زنده از سر گرفته شود.

3 اسفند 1399
تعداد: (150)