کرونا باز هم یک زنجانی دیگر را قربانی کرد

به گزارش وبلاگ شارژر، خبرنگاران/زنجان متاسفانه طی 24 ساعت گذشته در استان زنجان، یک بیمار مبتلا به کرونا نیز جان خود را از دست داد.

کرونا باز هم یک زنجانی دیگر را قربانی کرد

به گزارش وبلاگ شارژر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (4 اسفندماه) 152 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که طی 24 ساعت گذشته، موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان های استان زنجان 8 مورد بوده است.

از زمان شیوع کرونا تا به امروز بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان 19 هزار و 716 نفر و موارد مثبت بستری بر اساس یافته های آزمایشگاهی در این بازه زمانی 6934 مورد بوده است.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 82 مورد مثبت سرپایی شناسایی شده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز 39 هزار 392 مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

متاسفانه یک بیمار کرونایی دیگر نیز طی شبانه روز در استان زنجان جان خود را از دست داد و از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز، مجموع بیماران فوت شده در استان به 1159 نفر رسیده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص یافته 5732 مورد و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته های آزمایشگاهی از زمان شیوع ویروس کرونا در استان تا به امروز 46 هزار و 226 مورد بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرونا باز هم یک زنجانی دیگر را قربانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا باز هم یک زنجانی دیگر را قربانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید