هکر اطلاعات صد میلیون امریکایی آزاد شد

به گزارش وبلاگ شارژر، پیگ تامپسون، هکر هلدینگ بانکی کاپیتال وان در آمریکا که داده های خصوصی صد وشش میلیون نفر از شهروندان این آمریکا و کانادا را سرقت نموده بود، امروز از زندان فدرال شروع شد.

هکر اطلاعات صد میلیون امریکایی آزاد شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ شارژر به نقل از زددی نت، قرار است این زن هکر در ماه مارس سال آینده میلادی محاکمه گردد. وی در ماه آگوست خواهان آزادی از زندان شده بود، اما قاضی این درخواست را در آن موقع رد نموده بود.

علت تغییر تصمیم قاضی این پرونده افسردگی این زن در زندان بوده که ممکن بود منجر به خودآزاری وی گردد. قرار است وی در مدت زمان آزادی با یک پابند جی پی اس به طور دائم تحت کنترل باشد. این زن هکر حق دسترسی به اینترنت یا هرگونه ابزار و وسیله الکترونیکی را ندارد؛مگر اینکه برای این کار مجوز دادگاه را دریافت کند.

بر اساس اعلام کاپیتال وان این هکر طی سال های 2005 تا 2019 دست به سرقت اطلاعات خصوصی مشتریان این بانک زده بود و تمامی اطلاعاتی که کاربران برای دریافت کارت اعتباری در سایت های بانکی وارد می کردند را سرقت می کرد.

وی به یک میلیون شماره تامین اجتماعی مردم کانادا،140 هزار شماره تامین اجتماعی مردم امریکا و 80 هزار شماره حساب بانکی مختلف هم دسترسی یافته بود. او داده هایی را هم از 30 شرکت دیگر دزدیده بود. مجموعه این اطلاعات که بیش از چندترابایت داده است، بر روی رایانه سروری در اتاق خواب شخصی وی نگهداری می شد.

https://www.zdnet.com/article/alleged-capitalone-hacker-released-from-federal-custody/

  • درب ضد سرقت

    درب ضد سرقت و ضد حریق | برای اینکه امنیت خاطر بیشتری داشته باشید از درب های امنیتی ضد سرقت و ضد حریق استفاده کنید.

  • تور مالزی

    تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی

منبع: خبرگزاری فارس

به "هکر اطلاعات صد میلیون امریکایی آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هکر اطلاعات صد میلیون امریکایی آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید