سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان معرفی گردید

به گزارش وبلاگ شارژر، تهران (پانا) - رئیس فدراسیون والیبال با صدور حکمی سرمربی جدید تیم ملی والیبال نوجوانان را معرفی کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان معرفی گردید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رئیس فدراسیون والیبال در حکمی محمد وکیلی را به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پسر ایران در سال 1401 منصوب کرد.

متن حکم دکتر محمدرضا داورزنی برای وکیلی به توضیح زیر است:

جناب آقای محمد وکیلی

با سلام

نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی در کشف و پرورش استعدادهای بالقوه والیبال و بر اساس استراتژی نوین فدراسیون در راستای پشتوانه سازی و حضور قدرتمند در عرصه رویدادهای بین المللی و رده های پایه، بدین وسیله جنابعالی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پسر ایران 1401 منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و استفاده از تمام ظرفیت های کشور، در انجام این ماموریت عظیم پیروز و سربلند باشید.

محمدرضا داورزنی

رئیس فدراسیون والیبال

لازم به ذکر است شیوع و گسترش ویروس کرونا، باعث تعطیلی بسیاری از رویدادهای ورزشی دنیا در سال 2020 از جمله مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان زیر 18 سال آسیا شد.

بر اساس استراتژی جدید فدراسیون والیبال، برگزار نشدن این مسابقات نباید لطمه ای به فرایند پشتوانه سازی بازیکن برای تیم ملی عظیمسالان ایجاد کند و محمد وکیلی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پسر سال 1401 از هم اکنون فعالیت خود را آغاز می نماید تا با شناسایی استعدادهای 15 تا 16 ساله فعلی، تیم ایران را برای مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در سال 2022 آماده کند.

از سوی دیگر، فدراسیون والیبال برای دفاع از عناوین قهرمانی ایران در رده های سنی نوجوانان و جوانان دنیا، نیازمند برنامه ریزی بلندمدت است و این فرصت 18 ماهه برای رصد، شناسایی و غربال گری استعدادها و پرورش آنان لازم است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید