تشکر سران قوا از رحمانی فضلی برای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین

به گزارش وبلاگ شارژر، سخنگوی دولت به تشریح آخرین مباحث مطرح شده در جلسه شورای عالی هماهنگی مالی درباره افزایش قیمت بنزین پرداخت.

تشکر سران قوا از رحمانی فضلی برای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین

به گزارش وبلاگ شارژر به نقل از ایسنا، علی ربیعی درباره برگزاری جلسه شورای عالی مالی کشور در روز شنبه 25 آبان ماه، اظهار کرد: ما در مباحث اصلاح ساختار بودجه کشور و اقتصاد چهل و دومین جلسه شورای عالی هماهنگی مالی را برگزار کردیم و در این جلسه ابتدا گزارشی از سوی وزیر کشور درباره چگونگی افزایش قیمت بنزین ارائه شد و سپس رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز گزارشی را به حاضران جلسه ارائه کردند.

وی ادامه داد: سران قوا از کوشش وزیر کشور برای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین تشکر کردند و خواهان همکاری همه دستگاه ها و قوا برای اجرای بهتر آن شدند.

سخنگوی دولت با تاکید بر این که یکی از موضوعات مطرح شده در این نشست چگونگی اجرای این طرح و تاکید بر حفظ و اجرای عدالت اجتماعی بود، گفت: ما در این جلسه در خصوص لزوم برقراری عدالت اجتماعی و برخوردار شدن 60 میلیون نفر در کشور از مزایای این طرح و از جمله خانوده های کم درآمد بحث کردیم.

ربیعی در خاتمه با تاکید بر هماهنگی کامل قوه قضاییه با این طرح، اظهار کرد: هدف مهم ما از اجرای این طرح، مبارزه با قاچاق بود و نیز به مدیریت مصرف و بهتر شدن شرایط مالی توجه داشتیم که در این زمینه بحث و آنالیز هایی صورت گرفت.

  • درب ضد سرقت

    درب ضد سرقت و ضد حریق | برای اینکه امنیت خاطر بیشتری داشته باشید از درب های امنیتی ضد سرقت و ضد حریق استفاده کنید.

  • تور مالزی

    تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی

منبع: همشهری آنلاین

به "تشکر سران قوا از رحمانی فضلی برای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکر سران قوا از رحمانی فضلی برای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید