برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی کشتی به زودی نهایی می&zwnjشود

به گزارش وبلاگ شارژر، با برگزاری نشست آنلاین کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی، برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی صربستان طی چند روز آینده نهایی خواهد شد.

برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی کشتی به زودی نهایی می&zwnjشود

به گزارش وبلاگ شارژر، اتحادیه دنیای کشتی چندی پیش از عدم برگزاری مسابقات دنیای 2020 اطلاع داد و خاطرنشان کرد که در همان تاریخ مقرر در آذر ماه سال جاری، قصد برگزاری جام دنیای انفرادی را در بلگراد دارد.

همچون رقابت های دنیای، این بار هم از بین مدعیان سرشناس کشتی دنیا، روس ها مشتری پروپا قرص جام دنیای بودند و خاطرنشان کردند با تیم کامل و خوب در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد. این در حالی بود که پیش از این آمریکا، ژاپن، قزاقستان و چندین کشور دیگر از حضور در رقابت ها انصراف داده بودند و ایران هم اعلام نموده با تنها دو کشتی گیر در رشته های آزاد و فرنگی جام دنیای شرکت خواهد نمود.

به دلیل استقبال ضعیف تیم ها از جام دنیای انفرادی و همچنین ادامه درگیری اروپا با ویروس کرونا، همچنان بحث عدم برگزاری مسابقات مطرح است.

در همین رابطه طی چند روز آینده کمیته اجرایی اتحادیه دنیای تشکیل جلسه خواهد داد تا در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری جام دنیای انفرادی تصمیم نهایی اتخاذ گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی کشتی به زودی نهایی می&zwnjشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی کشتی به زودی نهایی می&zwnjشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید